Przejdź do głównej zawartości

Pachnące drzewo!

Mowa oczywiście o Grujeczniku który szczególnie jesienią po częściowym opadnięciu liści i po deszczu pachnie najintensywniej. Jego zapach jest na prawdę piękny słodki aż szkoda że nie mogę go przesłać drogą internetową. Przypomina czasem watę cukrową innym razem coś w rodzaju Karmelu bądź ciasta. W każdym bądź razie pachnie bardzo ładnie i warto jest posadzić to drzewo w ogrodzie :-)




Komentarze

Prześlij komentarz